/Lidový vůz | Speciál Autosalon – 4. část

Lidový vůz | Speciál Autosalon – 4. část

Poměrně s velkým zpožděním vychází další díl speciálu z autosalonu. Tentokrát ze stánku Volkswagenu. Podobně jako u naší mladoboleslavské automobilky, ukázal Volkswagen aktualizované verze svých stávajících modelů. Ukázal novou verzi Tiguana nebo up!.

Zajímavou věcí byla vize, kterou Volkswagen předvedl. Má se jednat o moderní cestovní auto, ovšem poté co jsem ji viděl na vlastní oči, a to dokonce kompletní prezentaci vozu, byl jsem dost zklamaný. Auto vypadá zvenku poněkud odpudivě a při prezentaci se Volkswagenu povedl pěkný trapas. Auto obsahuje ovládání hlasem a to se v praxi moc neosvědčilo. Moderátorka vlezla do auta a řekla “Hello Buddy” a nic. Opakovala to ještš několikrát a potom to vzdala. Dost možná to bylo tím, že od francouzské moderátorky o znělo spíš “helou bdy” se silným francouzským přízvukem.

IMG_4899 IMG_4904

Ostatní auta jsou jednoduchá, praktická a vypadají poměrně dobře, tedy kromě vozů, které jsou ekvivalentem základních škodovek.

IMG_4903 IMG_4905

Jsem spoluautor webu. Zajíímá mě elektronika, počítače a doprava. Rád si věci vyrábím a experimentuji s nimi. Nesnáším Microsoft, Apple a USA