/Remake Mafie s největší pravděpodobností bude s dabingem

Remake Mafie s největší pravděpodobností bude s dabingem

Po týdnu čekání a napínání se konečně zdá, že jsme my, hráči, dostali odpověď na otázku, zda dostane remake původní Mafie dabing nebo ne. Odpověď ovšem překvapivě nezní 42 i když oficiální tisková zpráva Cenegy by možná něco takového napovídala. Někteří hráči objevili odpověď v sekci častých otázek na oficiálním webu remasterované série Mafia.

Dotaz: Jaké jazyky bude podporovat Mafia: Definitive Edition?

Odpověď: Máme v plánu vydat hru Mafia: Definitive Edition v dabované verzi pro angličtinu, francouzštinu, italštinu, němčinu, španělštinu, češtinu a ruštinu a v otitulkované verzi pro latinskoamerickou španělštinu, brazilskou portugalštinu, polštinu, japonštinu, korejštinu, tradiční čínštinu a zjednodušenou čínštinu.

 

Mimo angličtiny a mnoha dalších jazyků se zdá, že se dabingu dočkáme skutečně i my. Otázkou však nadále zůstává obsazení herců a tedy jestli ústy Tomyho uslyšíme nadále Marka Vašuta. Co je však již ted jisté, že se hry dočkáme na konci prázdnin, tedy 28.8.2020 . Zároveň se k tomuto datu dočkáme i kolekce všech 3 her ve formě Mafia: Trilogy, ovšem pouze na Playstation 4 a Xbox One. Dnes již také vyšla remasterovaná verze Mafie II.

Zdroje: tisková zpráva, mafiagame.com

Jsem spoluautor webu. Zajíímá mě elektronika, počítače a doprava. Rád si věci vyrábím a experimentuji s nimi. Nesnáším Microsoft, Apple a USA