/DiRT Rally 2.0 v novém traileru

DiRT Rally 2.0 v novém traileru

S nadcházejícím datem vydání velmi očekávaného pokračování DiRT Rally, přicházejí vývojáři ze studia Codemasters s novým, a zároveň i posledním trailerem lákající hráče na tento nemilosrdný simulátor rally.

DiRT Rally 2.0 vychází již 26. února a hráčům hodlá nabídnout jak klasickou rally kariéru, historické rally, tak i osm tratí z mistrovství světa FIA Rallycross 2018. V tom se budeme moci prohánět nadupanými vozy třídy Rallycross Championship Supercars, RX2, RX Super 1600s, a RX Crosskarts.

Dále vývojáři slibují, že po oficiálním vydání hry přidají další řadu okruhů a vozů, ve kterých nebudou chybět ani nadupané vozy třídy B.

DiRT Rally 2.0 vychází na všechny platformy, tudíž na Playstation 4, Xbox One a samozřejmě i PC. Nabízená verze “Day One Edition” údajně zahrnuje také Porsche 911 RGT Rally Spec, spolu s Fiat 131 Abarth Rally a Alpine Renault A110 1600 S. Hráči, kteří si předběžně objednají Deluxe Edition, bude mít dřívější přístup ke hře a to už od 22. února 2019.

Jsem redaktorem a na tomto webu mám na starost marketing. Momentálně studuji Mechatroniku. Zajímám se o auta, motorky a vše co se týče motorsportu Mimo jiné rád fotografuji a zabývám se videotvorbou.